Annonce recenze

Máte nějaké zkušenosti s bazarovým a inzertním portálem Anonce? Nakupujete neb prodáváte přes něj pravidelně? Nebo naopak máte z prodejem či nákupem přes Annonci strach či špatné zkušenosti? Podělte se se svými zkušenostmi nebo otázkami v komentářích. Přečtěte si annonce recenze druhých.

Annonce recenze a poskytovaná záruka

annonce recenze

Co se týče záruky na zboží, tak od Annonce, podobně jako je to u jiných bazarových portálů, žádnou nedostanete. Annonce pouze zprostředkuje inzerci produktů a komunikaci mezi kupcem a prodejcem. Smluvně se zavazuje pouze s prodejcem a to na základě objednání inzerce. Ale vše ostatní, co se děje po zakoupení zboží, je již na domluvě mezi kupcem a prodejcem. I na  Annonci tedy můžete narazit na spolehlivé i na nespolehlivé prodejce a kupce. Pokud se vám tedy stane, že něco prodáváte, produkt odešlete na vlastní náklady, ale dotyčný si jej nepřevezme, tak vám Annonce pravděpodobně nepomůže. To stejné se může stát v případě, že si od někoho něco koupíte a zaplatíte, ale nic vám nepřijde. Ztrátu peněz nebo ztrátu na poštovném už od Annoce nedostanete zpět.

Tady narážíme na 2 protichůdné problémy. Opatrní prodávající radši chtějí za své zboží zaplatit předem, aby měli jistotu, že kupující zboží převezme. A naopak opatrní kupci si nechtějí posílat peníze předem prodejcům, které neznají. Nabízí se ale různé kompromisy. Buď si předat prodávané věci osobně, ale i v takovém případě hrozí třeba to, že se jedna strana na osobní předání nedostaví. Anebo si prodejce nechá zaplatit náklady na přepravu a zbytek zaplatí kupující při převzetí.

A co vy? Jste spíše opatrní či dokonce přes Annonci vůbec nenakupujete ani neprodáváte? Nebo prodáváte a nakupujete na Annonci bez starostí? Setkali už jste se s nějakým nespolehlivým kupcem či prodejcem či jste přišli o své zboží či peníze? Nebo naopak máte s prodejem a nákupem věcí přes Annonci je kladné zkušenosti. Uveďte své zkušenosti a recenze do komentářů níže a pomožte tak ostatním s tím, na co si mají dát pozor.

Pokud vás zajímají podrobnější informace o Annonci, přečtěte si:

Leave a Reply

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat