Jak založit inzerát na Annonci

Máte v úmyslu prodat na portále Annonce nějakou věc? Připravili jsme pro vás obrázkový manuál, díky kterému se dozvíte, jak založit inzerát na Annonci. Zadání je vcelku jednoduché.

Vložení inzerátu je oproti ostatním bazarům poměrně jednodušší v tom, že není nutná registrace.

Jako první krok začněme tím, že na pravé straně hlavní stránky klikneme na tlačítko „Podat inzerát“. Poté se nám objeví tato tabulka, viz. níže, kde si vybereme ze dvou možností, a to jestli danou věc nabízíme či poptáváme.

Dále zvolíme rubriku, do které náš produkt zapadá. Opět máme na výběr ze dvou možností. První je vyhledání konkrétní kategorie pomocí vyhledávacího pole, do kterého napíšeme název zboží. Druhou z možností je proklikání se přímo přes kategorie, jež jsou v této tabulce zobrazené.

jak založit inzerát na annonci

Dostáváme se do další fáze, kam sepíšeme veškeré informace o našem zboží včetně fotografií a také naše kontaktní údaje.

Pod kontaktními údaji máme možnost volby, jak bude vypadat inzerát v tištěných novinách společnosti Annonce. Máme na výběr hned z několika možností, které se mezi sebou liší zejména cenou a typem zvýhodnění. Pokud o tuto variantu nemáme zájem, ponecháme bezplatnou verzi inzerátu.

Celkové provedení vyplňování online inzerátu můžeme s nadšením vyzdvihnout, jelikož u každého pole, které je nutné vyplnit, se nám objeví velmi intuitivní okénko s nápovědou, takže není možné udělat chybu.

jak založit inzerát na annonci

Zvýhodnění  inzerátu

V posledním kroku inzerátu máme možnost zakoupit si zvýhodnění. Ceny se opět liší na základě místa, kde se inzerát objeví. Zde můžeme říci, že platí obecné pravidlo – čím více lidí ho uvidí, tím více za zvýhodněný inzerát zaplatíte. Jedná se ovšem o fixní částku. Jestliže zájem nemáte, inzerát bez této možnosti využití zcela zadarmo zveřejníte.

A to je všechno. Jednoduché, že? Mějte ale na paměti, že ne všechny typy inzerce jsou na Annonci zcela zdarma – více informací se dozvíte v podmínkách této společnosti přímo na tomto odkaze http://annonce-bazar.cz/podminky-inzerce-annonce/

Tak nyní už víte jak založit inzerát na Annonci, takže teď směle do toho.


Nechce si sami prodávat své věci? Tak vyzkoušejte služby, které tyhle starosti udělají za vás. Existuje nezávislý srovnávač, na kterém si můžete přečíst informace o těchto službách, srovnat je mezi sebou. Prodají to za vás vám pomůže vybrat si mezi těmito službami: Bazarobot, DejToKarlovi, Aukrobot, Prodej To Dál, Hyper odvoz a Neřeš prodej.

Všechny výše uvedené služby používají pro prodej zboží zejména aukro.cz. DejToKarlovi jako jediná služba z výše uvedených používá kromě aukra i svůj vlastní prodejní kanál bazar OdKarla.cz


Pomohl Vám tento průvodce s vložením inzerátu na internetovém bazaru Annonce? Podívejte se na naše další informativní stránky:

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat