Podvodníci na Annonce

Stalo se vám, že jste byli na Annonci podvedeni? Máte nějakou špatnou zkušenost s prodejem nebo nákupem věcí přes Annonci? Podělte se o ni v komentářích na této stránce podvodníci na Annonce.

Podvodníci na Annonce

Upozorněte ostatní uživatele na podvodníky a nespolehlivé obchodníky.

Spojte své síly a nenechte si nic líbit. Podvodníci jsou a budou. Čtěte recenze a komentáře od lidí, kteří podvod zaznamenali. Je dost pravděpodobné, že stejný podvodník může prodávat i na dalších inzertních serverech. Mezi ty nejznámější a nejrozšířenější patří:

4 Comments

 1. Anežka Pejřová

  23.1.2020 at 10:55

  Prosím, pokud se někdo bude vydávat za Anežku Pejrovou a bude něco prodávat, nic neposílejte. Je to podvod!!!
  Ujišťuje se tím, že posílá OP i fotku s Op, ale jak píšu, je to podvod.
  Prosím, buďte opatrní.
  Dekuji

 2. Kateřina

  17.2.2020 at 10:37

  Dobrý den,
  Jen bych vás všechny ráda upozornila na člověka jménem Filip Musa (filipmusa@seznam.cz).
  Prej nějaký student z dokumentu v Písku. Prodal mi macbook u kterého se dušoval, že je naprosto v pořádku. Baterie úplně nová (pouze dva cykly), zapomněl však zmínit, že si ji koupil asi zřejmě někde na aliexpressu a vydrží tak maximálně hodinu. Taky se zapomněl zmínit o tom, že mu nefunguje jeden ze dvou slotů na flešku. Kdyby se však o tomto zmínil předem, tak by to nemohl prodat za tu cenu za kterou to prodal. Moje chyba, že jsem si to pořádně nezkontrolovala. Každopádně od tohoto kluka si radši nikdo nic nekupujte a na ty cykly a ,,nové baterie,, taky radši pozor.

 3. A

  6.7.2020 at 9:49

  Pozor na marketaprodejlevne@imejl.cz nic neposilat pošlete peníze a zboží nikdy nedojde jako mě paní se odmlci už si po oznámení stahuje věci z profilu asi zakládá novej profil pod jiným jménem pokud si nezmění ani trvale bydliště tak Dolní Benešov okres Opava Neposilat peníze

 4. Lara

  7.7.2020 at 12:36

  Jak už sem tady upozorňovala na podvodníci marketaprodejlevne tak paní si po nahlášení začala stahovat zboží a udělala si novej profil pod jménem Markettka154 pozor na tuhle podvodníci měla odeme šanci na vrácení peněz nebo zboží do dneška a paní se dal neoziva vůbec si od ní nic nekupujte přijdete o peníze aji zboží jako já a paní přestane reagovat jediné co dělá je ze si mění profili za nové udává bydliště Dolní Benešov, teď na novém profilu Opava nic neposílejte ženská vás okrade jako mě

Leave a Reply

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat