Topování inzerátu na Annonci

Vystavili jste si na portále Annonce inzerát a rádi byste ho podpořili aby měl větší dosah? Pak by Vás jistě zajímalo, jak takové topování inzerátu na Annonci funguje. Přečtěte si našeho stručného průvodce jak na to.

Topování inzerátu na Annonci funguje obdobně jako na většině internetových bazarů. Inzeráty jsou ve výpisu dané kategorie řazeny dle jejich typu a také dle data zveřejnění.

Za každé jedno zvýhodnění inzerát obdrží jeden preferenční bod. Zcela logicky čím více preferenční bodů, tím na vyšší pozici se zobrazí v rámci zvýhodněných inzerátů.

Co se týče platby, ve skutečnosti jsou dvě možnosti, kterými to lze provést.

Topování inzerátu pomocí SMS

Tato varianta bude pravděpodobně pro mnohé nejjednodušší. Stačí zaslat SMS ve tvaru ANNOTOP WebID na telefoní číslo 903 55 30. Cena za jednu SMS je 30 Kč.

Topování inzerátu pomocí účtu na serveru annonce.cz

Zdali máte na serveru annoce.cz aktivní účet, pak můžete topovat inzerát v rámci Vašeho účtu.

Jednoduše rozklinete záložku „Moje inzeráty“ a najdete inzerát, který chcete zvýhodnit. Pomocí tlačítka „Topovat inzerát“ si zvolíte, kolik preferenční bodů požadujete a následně provedete platbu. Cena za zvýraznění inzerátu prostřednictvím Vašeho Annonce účtu je taktéž 30 Kč.

Jak portál upozorňuje na svých stránkách, při topování prostřednictvím Vašeho účtu může trvat až 15 minut, než se změny projeví.

Pomohly Vám tyto informace? Navštivte naše další užitečné rady v rámci internetového bazaru Annonce:

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat